Turnaj v sálové kopané

Druhá středa v měsíci březnu proběhla v naší škole ve sportovním duchu. Konal se, již tradiční, turnaj v sálové kopané. Turnaje, který probíhal ve sportovní hale nám. 17. listopadu, se zúčastnilo jedno družstvo žáků z Benátek nad Jizerou a po dvou družstvech ze ZŠ Na Celně Mladá Boleslav a ZŠ Mnichovo Hradiště. Při nástupu jsme mohli vidět čtyři týmy chlapců a jeden tým složený výhradně z dívek. Mnichovohradišťské žákyně se nenechaly odradit a hrály proti chlapcům velmi aktivně. Celkem bylo odehráno dvacet utkání za hlasitého povzbuzování fanoušků. Žáci z naší školy vyrobili na podporu spolužáků transparenty a fandili, co jim hlasivky stačily.  Družstvo benáteckých hráčů se umístilo na pěkném třetím místě. Diplom za druhé místo si odváželi žáci z týmu Mladá Boleslav „B“ a pohár pro vítěze patřil jejich spolužákům – družstvu Mladá Boleslav „A“. Zápasy probíhaly ve „fair-play“ atmosféře, na kterou dohlížel zkušený rozhodčí, pan učitel František Zadžora, z Mladé Boleslavi. Děkujeme pedagogům i žákům za účast a těšíme se na další sportovní setkání.

Turnaj v sálové kopané