Vitamínový pohár - turnaj ve vybíjené

Začátkem měsíce dubna uspořádala naše škola Vitamínový pohár -  turnaj ve vybíjené. Ve sportovní hale u nám. 17. listopadu se utkali žáci a žákyně z Benátek nad Jizerou, Mladé Boleslavi a Mnichova Hradiště. Družstva proti sobě odehrála vždy dva zápasy. Pravidla hry byla jasná: 3x přehodit hřiště, vybít co nejvíce hráčů ze soupeřova týmu a na konec i kapitána. Hráči z naší školy tři zápasy vyhráli, dva prohráli a jednou remizovali. Po sečtení všech bodů se tým ZŠ 17.listopadu umístil na pěkném druhém místě. Hráči ze ZŠ Mnichovo Hradiště „B“ skončili na třetím místě a potlesk pro vítěze patřil hráčům ze ZŠ Na Celně Mladá Boleslav. Ceny, jak už sám název turnaje napovídá, byly „vitamínové“. Hráči a hráčky dostali jablka, pomeranče, banány a diplomy samozřejmě také nechyběly.

Vzhledem k tomu, že se letos konal 24. ročník Vitamínového poháru, těšíme se na ten jubilejní, který budeme pořádat v příštím školním roce.

Vitamínový pohár

06. 06. 2017