Hýbeme se spolu - Pomlázková

V úterý 11. dubna 2017 se na naší škole ZŠ Benátky nad Jizerou, 17.listopadu 493 konala v rámci programu Hýbeme se spolu „Pomlázková“. Tato sportovní akce probíhala v tělocvičně za úžasného hudebního doprovodu pana Houšky. Pro žáky bylo připraveno šest stanovišť, na kterých mohli prokázat svou zdatnost a chuť zdolávat různé překážky. Žáci byli rozděleni do družstev, přičemž jedno družstvo tvořili žáci ZŠ Mladá Boleslav Na Celně. Soutěžilo se v házení míčků na cíl, chůzi po smyslovém chodníčku s vajíčkem na lžíci, převážení obřích vajec na kárce mezi kuželi, střílení hokejkou na bránu, lezení po žebřinách a sjíždění po lavičce. Poslední disciplínou bylo skládání maxi obrázků s velikonoční tématikou. Za své výkony byli soutěžící odměněni perníkovou medailí a pamětním listem. Při této příležitosti bylo odhaleno i logo naší školy za přítomnosti pozvaných hostů, kteří měli možnost si prohlédnout i prostory školy.

Hýbeme se spolu - Pomlázková